Главная / Новости Украины

Як вигідно обміняти стару квартиру на нову?

Як вигідно обміняти стару квартиру на нову? 13.02.2020

Багато хто хотів би поліпшити свої житлові умови за допомогою обміну застарілої квартири на нову. Однак далеко не всі здатні грамотно оцінити умови обміну та використати юридичну допомогу. Щоб угода пройшла без ускладнень і втрат для клієнта, агентства нерухомості надають максимальну допомогу під час її проведення. Ще на етапі узгодження процесу обміну, важливо переконатися у надійній юридичній підтримці.

Особливості обміну старої квартири на нову

Обміняти стару квартиру на нову можна двома способами: за допомогою договору trade-in та обміну між двома фізичними особами. Якщо другий випадок не викликає особливих питань, так як проводиться між двома власниками, то в першому випадку важливо зробити дію якомога більше розумно.

Умови обміну квартир шляхом trade-in в кожної будівельної організації різні. Однак усі вони відбуваються шляхом обміну новобудови на «вторинку». Причому, квартира в новому будинку обирається ще на момент забудови.

Послуга trade-in дозволяє отримати користь обом сторонам. Будівельна організація зацікавлена в ній тому, що це дає їй гарантію реалізації плану забудови. Власники старої квартири, також, зацікавлені в придбанні нового житла, з поліпшеним плануванням і в прогресивному міському середовищі.

Новобудова завжди викликає масу побоювань у клієнтів будь-якого агентства нерухомості. По-перше, побоювання пов'язані з проблемами, які можуть виникнути у будівельній компанії на етапі зведення будівлі. Саме тому, для здійснення обміну старої квартири на нову методом trade-in важливо вибрати надійного забудовниками з позитивними відгуками клієнтів

Отже, розглянемо два основних способи обміну старої квартири на нову методом trade-in:

1. Реалізація вторинного житла.

2. Використання іпотечного кредиту.

Реалізація вторинного житла є найбільш швидким і зручним способом обміну старої квартири на нову. Він відбувається шляхом укладення між забудовником і власником договору, на підставі якого майбутніми покупцями спочатку здійснюється підбір квартири та її бронювання.

Потім компанія-забудовник чекає, коли клієнт реалізує стару житлову площу, та внесе або початковий внесок, або всю суму для купівлі. Зазвичай це відбувається швидко, так як у пошуку покупця на вторинне житло майбутньому власнику новобудови допомагає агентство нерухомості.

Однак переїхати до нової квартири людині також допоможе й сама компанія-забудовник. Більшість будівельних організацій зацікавлені в тому, щоб клієнт скоріше вніс кошти для купівлі нерухомості, що будується, або вже готової квартири. Саме тому, продаж вторинного житла зазвичай відбувається швидко та без ускладнень.

Вигідно обміняти старе житло на нове допоможе послуга trade-in із залученням іпотечного кредиту. В даному випадку угода відбувається так: спочатку власник бере в банку іпотечний кредит на новобудову, а потім компанія-забудовник допомагає реалізувати «вторинку». В даному випадку кошти від продажу старої квартири підуть на погашення іпотеки.

Крім перерахованих вище методів поліпшення житлових умов, людина може спробувати зробити обмін із доплатою старої квартири на нову. В даному випадку також відбувається укладення договору між двома сторонами договору. В рахунок початкового внеску або погашення всієї суми вартості квартири в новобудові забудовнику надається наявне у покупця житло, яке він успішно реалізує. Зазвичай такі угоди виконуються з доплатою - лише в рідкісних випадках трапляється рівноцінна старій квартирі в новобудові.

Важливо розуміти, що при продажі квартири за допомогою компанії-забудовника, власник може значно зменшити суму. Так відбувається тому, що для швидкості продажу нерухомості ціна навмисне занижується, а тому квартира йде «з молотка» за вартістю, на 20-30% нижча за реальну.

Грамотний ріелтор допоможе власнику не розгубитися у разі укладення угоди із забудовником, і поліпшити житлові умови з максимальною вигодою.

Обмін квартири - процес, який пов'язаний із безліччю труднощів і ризиків, переходьте на офіційний сайт https://vison.com.ua де вам допоможуть з питаннями про нерухомість.


Материалы по теме:   Контакты:      
   mykvartir@gmail.com


Копирование материалов запрещено!   
Copyright © my-kvartira.com