Главная / Новости Украины

Популярні латексні фарби від виробника Sniezka

Популярні латексні фарби від виробника Sniezka 21.04.2019

Śnieżka SATYNOWAФарбування зовнішніх і внутрішніх поверхонь лакофарбовими матеріалами є найбільш простим і доступним варіантом обробки. Серед широкого асортименту існуючих фарб, великим попитом користуються латексні продукти, якість яких дозволяє створювати всередині приміщень максимально сприятливий мікроклімат без характерного запаху з приємним інтер'єром.

Доволі відомий бренд Sniezka пропонує великий вибір різних видів якісних латексних фарб. На сайті офіційного дилера на території України можна отримати консультацію з усіх необхідних питань, ознайомиться з видами і характеристиками складів, і купити латексну фарбу за прийнятною ціною, перейшовши за посиланням: https://sniezka.in.ua/kraski/lateksnye-kraski/

Класифікація фарб

Склади латексних фарб виготовляються для внутрішнього і зовнішнього фарбування. Також фарбу поділяють на такі підвиди:

 • Щільні склади ідеально підходять для фарбування стель.
 • Вінілові підійдуть для стель і стін.
 • Текстурними можна створювати різні рельєфні малюнки.
 • Акриловими можна фарбувати дерев'яні двері та вікна, підлоги, сходи та інші вироби з дерева.
 • Безкапельні фарби рекомендуються для потрісканих поверхонь. Даний склад абсолютно не залишає патьоків.

Також латексна продукція відрізняется між собою по складу і їх властивостей:

 1. У полівінілацетатних складів відсутні розчинники, тому вони не мають запаху і швидко висихають. Мінусом є те, що вони легко змиваються і застосовуються виключно для внутрішнього фарбування, після нанесення можуть залишатися сліди, подібні побілки.
 2. Бутадиен-стирольні фарби характеризуються підвищеною зносостійкістю і вологостійкістю. Несуттєвим мінусом є слабка світлостійкість.
 3. Акрилосиліконові відрізняються підвищеною зносостійкістю, вологостійкістю і стійкістю до ультрафіолету. Можна застосовувати для фасадного фарбування.
 4. Акрилові мають великий експлуатаційний ресурс, фарба перешкоджає волозі і впливу світла, пофарбоване покриття не тріскається. Підходять для внутрішнього і зовнішнього фарбування.

Латексні фарби Sniezka

Sniezka SATYNOWA

Інтер'єрний латексний продукт створює особливо міцну поверхню, зберігає ідеальний вигляд і колір з сатиновим блиском. Утворює на рідкість стійку до мокрих прибирань і стирання поверхню, з якої легко видаляються плями і різні забруднення. Рекомендується для фарбування флізелінових шпалер.

 • Головною особливістю фарби є вміст захисного шару Teflon, що відповідає за всі основні характеристики.
 • Фарба володіє чудовою покривістістю, при нанесенні чи розпилюванні.
 • Легко наноситься і має малу витрату.

Sniezka PLATINIUM MODERN

Брудовідштовхуючий латексний складу виготовляється із застосуванням інноваційних компонентів Teflon Surface Protector.

 • Поєднані спеціально підібрані згущувачі і високоякісні компоненти, що знижують ступінь розбризкування матеріалу, а також підвищують його покривні можливості і комфорт нанесення.
 • Виробник рекомендує даний продукт для фарбування в приміщеннях, які мають підвищені експлуатаційні навантаження і суттєві забруднення.
 • Склад особливо стійкий до миття, забезпечує паропроникність поверхні.

Sniezka MAX LATEX

Латексна фарба з матовим відтінком призначається для декоративного внутрішнього фарбування практично будь-якої основи. Спеціально підібрані згущувачі та інгредієнти обмежують розбризкування матеріалу під час його нанесення, тим самим спрощують роботу, роблячи її комфортною.

 • Фарба є екологічно чистим продуктом з ідеальним покриттям, стійким до миття та стирання.
 • Склад паропроникний, з хорошою покривністью.
 • Легко наноситься і економно витрачається.

Sniezka Platinium KidsSniezka PLATINIUM KIDS

Екологічний латексний продукт, який не викликає алергічну реакцію у чутливих людей, і забезпечує здоровий мікроклімат в приміщеннях. Суміш не містить токсичні речовини, а спеціальні компоненти обмежують вміст летючих з'єднань. Фарба призначається для декоративно-захисного фарбування в приміщеннях з помірними експлуатаційними навантаженнями: для дитячих, спалень, громадських приміщень з великою прохідністю, таких як дитячі садки, навчальні заклади, медичні установи та ін.

 • Фарба досить стійка до миття.
 • Має хороші паропроникні показники.
 • Не розбризкується під час нанесення, і відмінно покриває поверхню.
 • Легко наноситься і не має запаху.

Материалы по теме:   Контакты:      
   mykvartir@gmail.com


Копирование материалов запрещено!   
Copyright © my-kvartira.com